درباره ی ستاد ترویج ازدواج جوانان

  پیامبر اکرم (ص) : ازدواج سنت من است  

 

 

 

 

 

در دین مبین اسلام به امر حسنه ازدواج بسیار سفارش شده است.امروزه متاسفانه در کشور ما ازدواج به علث  وجود مشکلات  زیادی سخت و به راهی بس ناهموار تبدیل  شده و میانگین ازدواج در کشور ما ایران بخصوص در شهرها ی بزرگ سیر نزولی یافته است.

 

بنابر این جهت سهولت هرچه  بیشتر در این امر مهم و آسمانی تعدادی از سازمانها و تشکلهای مردم نهاد با حرکتی سازمان یافته ، این امر الهی را به عهده گرفته و به یاری جوانان ایران  آمده اند تا امکانات لازم برای ازدواج این عزیزان را فراهم آورند . لازم به ذکر است کمکهای این ستاد بویسله افراد خیری تامین شده که همواره در صدد رضای خداوند ،کارهای نیک انجام داده و توانسته اند با توکل  بر خداوند رحمان الرحیم و همت والای خود از این امر خداپسندانه  بر آیند .

 

هر جوانی  علاقمند به  تشکیل خانواده  و زندگی مستقل  است.

 

سازمانهای یاریگر وتشکل های ذکر شده شامل: خانه هنرمندان شهر تهران ،خانه قاصدک آسمانی ،جمعیت جوانان وفاق ،جمعیت حمایت از مستضعفین ،شبکه ملی اطلاع رسانی سازمانهای مردم نهاد (سمن آنلاین) و موسسه راهیان صبح  می باشند که با حرکتی استوار مایحتاج  یک ازدواج آسان و ایرانی را فراهم آورده و برای پایداری آن تلاش می نمایند.

 

خدمات و فعالیتهای ستاد به شرح ذیل می باشد که توضیحات کامل تر آنها در بخش ها ی بعدی ارایه می شود .

1- واحد ارایه جهیزیه ارزان قیمت 2- واحد ارایه خدمات مراسم عروسی 3-بانک اشتغال

 4- واحد مشاوره و روانشناسی 5- واحد محصولات فرهنگی 6- واحد رسانه ای 7- واحد مراسم

 

 

هدف از تاسیس این ستاد پشتیبانی و هدایت زوجهای جوان از پیش از ازدواج تا پس از ازدواج می باشد و با ارائه خدمات سعی در پایداری و تداوم یک پیوند کامل را داریم.

امید است با ترویج ازدواج آسان تمامی جوانان ایران اسلامی ما با کمترین هزینه ازدواجی زیبا ورویایی داشته باشند.

/ 0 نظر / 16 بازدید